Akcesoria do odkurzacza

3144 produktów

Wyświetlanie 2557 - 2592 z 3144 produktów

Wyświetlanie 2557 - 2592 z 3144 produktów
Zobaczyć
tubo de aspiradora Electrolux 4055291647
Tubo de aspiración aspiradora Taurus 093292000
Taurus szczotka do odkurzacza Homeland Unique 098788000
Oszczędź 10%
Tapón aspirador para lavadora Electrolux 1130384017
ELECTROLUX

Korek odkurzacza do pralki Electrolux 1130384017

Cena sprzedaży11,86€ Cena regularna13,18€
0 recenzja
Dostępny
Oszczędź 21%
Taurus tubo entrada de aire aspirador Crossback all over 096169000Aspirador Taurus Crossback all over
Taurus

Tuba wlotu powietrza odkurzacza Crossback Taurus 096169000

Cena sprzedaży6,16€ Cena regularna7,82€
0 recenzja
Dostępny
Tecla de rejilla de filtro de aspiradora de cilindro Electrolux 1181986157
Tapa superior aspirador Siemens Dynapower XXL 00660842Tapa superior aspirador Siemens Dynapower XXL 00660842
Oszczędź 10%
Soporte bolsa para aspirador Bosch 00495701 compatible Siemens
BOSCH

Uchwyt na worek do odkurzacza Bosch 00495701 kompatybilny z Siemens

Cena sprzedaży11,37€ Cena regularna12,64€
0 recenzja
Dostępny
Oszczędź 10%
Soporte bolsa para aspirador Balay código 00265421 compatible Bosch y Siemens
BALAY

Uchwyt na worek do odkurzacza Balay kod 00265421 kompatybilny z Bosch i Siemens

Cena sprzedaży13,60€ Cena regularna15,11€
0 recenzja
Últimas unidades
Soporte de cable para aspirador Electrolux 50296986008
Soporte para accesorios de aspirador Electrolux 1099181081
Soporte para boquilla de aspirador Electrolux 1181806017
Soporte de filtro para aspiradora Electrolux 2190506010
Tapa de filtro aspirador Electrolux 4071397741
Soporte para filtro de aspiradora Electrolux 2198874014
Soporte de bolsa para aspirador Electrolux 1128232012
Soporte de bolsa de polvo para aspiradora Electrolux 4055309811
Soporte de rueda para aspirador Electrolux 1096042013
Tapa de filtro para aspirador Electrolux 4055115903
Tapa del depósito para aspiradoras Electrolux 2197927128
Oszczędź 21%
Soporte tapa aspirador Rowenta Silence Force Compact RS-RT4386Aspirador Rowenta Silence Force Compact
Rowenta

Uchwyt pokrywy odkurzacza Rowenta Silence Force Compact RS-RT4386

Cena sprzedaży8,93€ Cena regularna11,33€
0 recenzja
Dostępny
Oszczędź 21%
Tapa completa roja aspirador Rowenta City Space RS-RT900560Tapa completa roja aspirador Rowenta City Space RS-RT900560
SEB

Czerwona pokrywa do odkurzacza Rowenta City Space RS-RT900560

Cena sprzedaży7,80€ Cena regularna9,90€
0 recenzja
Dostępny
Oszczędź 21%
Tapa completa aspirador Rowenta City Space RS-RT900350Tapa completa aspirador Rowenta City Space RS-RT900350
Rowenta

Kompletna pokrywa odkurzacza Rowenta City Space RS-RT900350

Cena sprzedaży10,42€ Cena regularna13,23€
0 recenzja
Dostępny
Siemens cepillo aspirador 00576393
Oszczędź 21%
Set filtro aspirador Taurus Yaris 2500 / Auris
Taurus

Ustaw filtr odkurzacza Taurus Yaris 2500 / Auris

Cena sprzedaży12,42€ Cena regularna15,78€
0 recenzja
Dostępny
Oszczędź 10%
sensores para robot aspirador LG MKC64259601 compatibles VRE610BKC y más
LG

czujniki do robota odkurzacza LG MKC64259601 kompatybilne z VRE610BKC i innymi

Cena sprzedaży18,08€ Cena regularna20,09€
0 recenzja
Últimas unidades
Oszczędź 10%
Saco aspirador para aspiradora Electrolux código 9001969642
ELECTROLUX

Worek do odkurzacza Electrolux kod 9001969642

Cena sprzedaży35,01€ Cena regularna38,90€
0 recenzja
Dostępny
Oszczędź 10%
Sacos y filtro para aspirador Bosch 00468265 original
BOSCH

Worki i filtr do odkurzacza Bosch 00468265 oryginalny

Cena sprzedaży22,55€ Cena regularna25,06€
0 recenzja
Dostępny
Oszczędź 10%
Sacos aspirador y filtro para aspiradora Bosch código 179392
BOSCH

Worki do odkurzacza i filtr do odkurzacza Bosch kod 179392

Cena sprzedaży14,86€ Cena regularna16,51€
0 recenzja
Últimas unidades
Oszczędź 10%
SACO ODKURZACZA SYNTETYCZNEGO KRUPS 5 SZT.
KRUPS

SACO ODKURZACZA SYNTETYCZNEGO KRUPS 5 SZT.

Cena sprzedaży13,12€ Cena regularna14,57€
0 recenzja
Wyprzedane
Oszczędź 10%
SACO ODKURZACZA SYNTETYCZNEGO ROWENTA 5 SZT.
ROWENTA

SACO ODKURZACZA SYNTETYCZNEGO ROWENTA 5 SZT.

Cena sprzedaży13,12€ Cena regularna14,57€
0 recenzja
Wyprzedane

Znajdź wszystkie akcesoria i części zamienne do odkurzaczy, których potrzebujesz, aby maksymalnie wykorzystać możliwości swojego sprzętu do sprzątania. W Electrotodo posiadamy szeroki katalog dodatków kompatybilnych z głównymi markami: Bosch, Rowenta, Dyson, Nilfisk, Polti, Cecotec i wieloma innymi.

Niezależnie od tego, czy szukasz konkretnej ssawki, czy potrzebujesz wymienić wąż lub szczotkę, tutaj znajdziesz odpowiednią część do swojego modelu. Nasz katalog obejmuje:

  • Szczotki i ssawki — do twardych podłóg, dywanów, narożników i tapicerek.
  • Rury i węże — rury teleskopowe, elastyczne oraz złącza do wszystkich marek.
  • Baterie i ładowarki — do bezprzewodowych odkurzaczy pionowych ze wszystkich serii.
  • Uchwyty i akcesoria do przechowywania — uchwyty na worki, rączki i elementy obudowy.
  • Zestawy do czyszczenia — komplety akcesoriów do tapicerek, samochodów i gruntownego sprzątania.

Jeśli nie znajdziesz dokładnego akcesorium do swojego modelu, napisz do nas z numerem referencyjnym, a pomożemy Ci je znaleźć.