Akcesoria do odkurzacza

3144 produktów

Wyświetlanie 2809 - 2844 z 3144 produktów

Wyświetlanie 2809 - 2844 z 3144 produktów
Zobaczyć
Kit de filtros aspiradora Electrolux Ergorapido 9001669390
Junta de manguera de aspiradora Electrolux 2197083013
Junta del depósito de polvo de aspiradora Electrolux 4055216420
Junta Ergobox de aspiradora Electrolux 1097219008
Junta de tapa para recipiente de polvo de aspirador Electrolux 1180234013
Junta del depósito de polvo de aspiradora Electrolux 4071430658
Kit de interruptor para aspiradora Electrolux 4055136396
Junta entrada aire aspirador Taurus Crossback All Over 96172000
IROBOT - Szczotka czyszcząca do odkurzacza Roomba - AST-00802406
Herramienta de cepillo para aspirador Electrolux 4071385761
Interruptor para aspirador Electrolux 2191305040
Interruptor para aspiradora Electrolux 2198724045
Herramienta para aspirador Electrolux 4071377792
Oszczędź 10%
Filtro protector motor para aspirador Bosch 00054781
BOSCH

Filtr ochronny silnika do odkurzacza Bosch 00054781

Cena sprzedaży6,12€ Cena regularna6,80€
0 recenzja
Dostępny
Oszczędź 10%
Filtro motor para aspirador Bosch 12026520 modelos BBH32101 y otros
BOSCH

Filtr silnika do odkurzacza Bosch 12026520 modele BBH32101 i inne

Cena sprzedaży15,75€ Cena regularna17,50€
0 recenzja
Dostępny
Oszczędź 10%
Filtro para aspirador Bosch 12022118 higiénico y de alto rendimiento
BOSCH

Filtr do odkurzacza Bosch 12022118 higieniczny i o wysokiej wydajności

Cena sprzedaży13,09€ Cena regularna14,55€
0 recenzja
Últimas unidades
Oszczędź 10%
Filtro motor para aspirador Bosch código 17002210
BOSCH

Filtr silnika do odkurzacza Bosch kod 17002210

Cena sprzedaży10,62€ Cena regularna11,80€
0 recenzja
Últimas unidades
Oszczędź 10%
Filtro motor para aspirador Bosch 00655260 modelos BGB451230 y BGL45202
BOSCH

Filtr silnika do odkurzacza Bosch 00655260 modele BGB451230 i BGL45202

Cena sprzedaży6,22€ Cena regularna6,91€
0 recenzja
Últimas unidades
Oszczędź 10%
Filtro para aspirador Bosch 00577281 alto rendimiento
BOSCH

Filtr do odkurzacza Bosch 00577281 o wysokiej wydajności

Cena sprzedaży29,31€ Cena regularna32,56€
0 recenzja
Últimas unidades
Oszczędź 10%
Filtro para aspirador Bosch 12025213 alto rendimiento
BOSCH

Filtr do odkurzacza Bosch 12025213 o wysokiej wydajności

Cena sprzedaży15,54€ Cena regularna17,26€
0 recenzja
Últimas unidades
Oszczędź 10%
Filtro motor para aspirador Bosch 17008769 compatible Siemens 00579421
Oszczędź 10%
Filtro protector motor para aspirador Bosch 00642879 BX12122 BX12000/03
Oszczędź 10%
Filtro para aspirador Bosch 12033216 compatible con BLS612BLCK/02 y BCS6111P/01
Filtro para aspirador Electrolux 1096907009
Filtro para aspiradora Electrolux 1184255014
Filtro para aspirador Electrolux 2197058015
Filtro para aspirador Electrolux 1181374032
Filtro para aspiradora de mano Electrolux 4055408118
Filtro para aspirador Electrolux 4071398228
Filtro para aspirador de mano Electrolux 4055134953
Filtro para aspirador Electrolux 4055093811
Filtro para aspirador Electrolux 4055093837
Filtro para aspirador Electrolux 2198213015
Filtro para aspirador Electrolux 2198214039
Oszczędź 10%
Filtro HEPA y espuma para aspirador Rowenta ZR005901
ROWENTA

Filtr HEPA i pianka do odkurzacza Rowenta ZR005901

Cena sprzedaży24,13€ Cena regularna26,81€
0 recenzja
Wyprzedane
Oszczędź 10%
Filtro motor para aspirador Bosch 00577117 recambio original

Znajdź wszystkie akcesoria i części zamienne do odkurzaczy, których potrzebujesz, aby maksymalnie wykorzystać możliwości swojego sprzętu do sprzątania. W Electrotodo posiadamy szeroki katalog dodatków kompatybilnych z głównymi markami: Bosch, Rowenta, Dyson, Nilfisk, Polti, Cecotec i wieloma innymi.

Niezależnie od tego, czy szukasz konkretnej ssawki, czy potrzebujesz wymienić wąż lub szczotkę, tutaj znajdziesz odpowiednią część do swojego modelu. Nasz katalog obejmuje:

  • Szczotki i ssawki — do twardych podłóg, dywanów, narożników i tapicerek.
  • Rury i węże — rury teleskopowe, elastyczne oraz złącza do wszystkich marek.
  • Baterie i ładowarki — do bezprzewodowych odkurzaczy pionowych ze wszystkich serii.
  • Uchwyty i akcesoria do przechowywania — uchwyty na worki, rączki i elementy obudowy.
  • Zestawy do czyszczenia — komplety akcesoriów do tapicerek, samochodów i gruntownego sprzątania.

Jeśli nie znajdziesz dokładnego akcesorium do swojego modelu, napisz do nas z numerem referencyjnym, a pomożemy Ci je znaleźć.