
Mikroprzełącznik podgrzewacza i kotła Junkers, Bosch, Neckar WR11 WR14 WRD

Puszka przyłączeniowa do kotła Junkers Bosch 8738723688

Manometr 0-4 bar do kotła Junkers Bosch Euroline, Cerapur 8707208004

Mando do sterowania kotłem Junkers Bosch 8702000209 87020001720

Presostat do kotła Junkers Bosch 8738709736 kompatybilny

Czujnik NTC do kotła Junkers Bosch 8700400015 Euroline

Mando do wyboru kotła Junkers Bosch 87020002320 zestaw zamienny

Naczynie wzbiorcze do kotła Junkers Bosch 87054070050 6 litrów

Mikroprzełącznik do kotła Junkers Bosch 87072000070

Czujnik temperatury do kotła Junkers Bosch 87145000540

Czujnik temperatury do kotła Junkers Bosch 87160108090

Czujnik temperatury do kotła Junkers Bosch 87145000430

Zawór napełniający do kotła Junkers Bosch 8719905505

Zawór napełniający do kotła Junkers Bosch 87167700040

Mando do kotła Junkers Bosch 8702000273 87020002730

Zestaw uszczelnień do kotła Junkers 87005030547 Bosch

Elektroda palnika oleju opałowego lub gasoilu do kotła Junkers Bosch 87161427520

Adapter zaworu kotła Junkers Bosch 87161064330

Flusostat do kotła Junkers Bosch 87161461640 ZWA241A23

Złącze wymiennika płytowego kotła Junkers Bosch 87003020040

Płytka elektroniczna do kotła Junkers Bosch 87083002120 Euroline

Płytka elektroniczna do kotła Junkers 8708300244 Bosch

Płytka elektroniczna do kotła Junkers Bosch 8748300158

Presostat do kotła Junkers Bosch 8738725868 różnicowy

Rura dopływowa wody do kotła Junkers Bosch 8700715061

Okablowanie modułu grzałki do kotła Junkers Bosch 87044012520

JUNKERS/BOSCH wymiennik kotła | 87167719870

JUNKERS/BOSCH Wymiennik ciepła kotła 14 płyt | 8705406287 | 87054062870

Przewód paliwowy Bosch Thermotech H3/8" x H3/8" prosty 1000 mm

Filtr do kotła Junkers Bosch 87167711270 kompatybilny z ZWC24

Czujnik temperatury do kotła Junkers Bosch 87145001170

Czujnik temperatury do kotła Junkers Bosch 87145000870

Czujnik temperatury do kotła Junkers Bosch 87145000290

Czujnik temperatury do kotła Junkers Bosch 87145000340

Czujnik temperatury do kotła Junkers Bosch 87004000140

Czujnik temperatury do kotła Junkers Bosch 87072064220
Oryginalne części zamienne do kotłów Bosch
Szeroki katalog oryginalnych i kompatybilnych części zamiennych do kotłów Bosch, światowego lidera w systemach grzewczych. Posiadamy wszystkie niezbędne elementy zamienne, aby utrzymać Twój kocioł Bosch w doskonałym stanie, z gwarancją kompatybilności i najwyższej niemieckiej jakości.
Dostępne części zamienne do kotłów Bosch:
- Czujniki temperatury i sterowania – precyzyjny pomiar dla ciepłej wody użytkowej i ogrzewania
- Czujniki bezpieczeństwa – ochrona przed przegrzaniem i awariami
- Microprzełączniki – elektryczne elementy sterujące i zabezpieczające
- Filtry odkamieniające – ochrona obiegu hydraulicznego
- Sterowniki i komponenty elektroniczne – inteligentna kontrola kotła
- Elementy hydrauliczne – korpusy wodne i akcesoria
Nasze części zamienne Bosch są w pełni kompatybilne z głównymi modelami kotłów wiszących, kondensacyjnych i mieszanych tej marki, w tym seriami Condens, Therm i Cerapur. Wszystkie referencje zawierają oryginalne, zweryfikowane kody Bosch ułatwiające identyfikację.
Jakość i niezawodność Bosch
Bosch to synonim precyzyjnej niemieckiej technologii. Stosowanie oryginalnych części zamiennych gwarantuje optymalną wydajność Twojego kotła, wyższą efektywność energetyczną oraz bezpieczeństwo każdej instalacji. Stały stan magazynowy i natychmiastowa wysyłka.
Nie jesteś pewien, jakiej części potrzebujesz? Podaj model swojego kotła Bosch, a nasz zespół techniczny pomoże Ci znaleźć dokładny zamiennik.
