
Detektor płomienia do kotła Fagor N58G003M9 CG0000174

Moduł zapłonu podgrzewacza Fagor FEP150 kod 10004274

Świeca zapłonowa do kotła Fagor MU1011300 FE20E2N

Przetwornik piezoelektryczny do kotła Fagor CA1575800 modele ACL100E1 i FL61N

Moduł zapłonowy podgrzewacza Fagor kod 810004297 kompatybilny z Corberó

Moduł zapłonu podgrzewacza Fagor FT6EB 810001769

Termostat do kuchenki Electrolux i Zanussi kod 3872079029

Elektroda zapłonowa do kotła Chaffoteaux 61002801
Elektroda zapłonowa do kotła Chaffotaux kod 65114235

Elektroda jonizacyjna do kotła Chaffoteaux 61011567

Elektroda zapłonowa do kotła Chaffoteaux 61011572

Elektroda zapłonowa do kotła Chaffoteaux 60000868

Zawór klapowy kotła 3-drogowy Chaffoteaux 65104314 Pigma Green

Moduł zapłonowy do kotła Chaffoteaux MX224FF 61312612

Świeca zapłonowa do kotła Chaffoteaux Niagara23CFBP 61314169

Elektroda jonizacyjna do kotła Chaffoteaux 60000231 MX224FF

Świeca zapłonowa do kotła Chaffoteaux Balixia 61303302

Elektroda do kotła Chaffoteaux Centora224 kod 61002802

Transformator do kotła Chaffoteaux Calydra28N 6100210520

Elektroda zapłonowa do podgrzewacza Cointra VR83000010 oryginalna

Moduł grzewczy do podgrzewacza Cointra VRCC84015090 Supreme Plus

Zestaw elektrody grzewczej do podgrzewacza Cointra CMB5 398C0580

Moduł sterujący zapłonem do podgrzewacza Cointra 10642 Microtop11F

Elektroda jonizacyjna do kotła Cointra 9158056 model ED21I

Pudełko na baterie do podgrzewacza Cointra 398C0610 zestaw zamienny

Skrzynka elektryczna do podgrzewacza Cointra 398C0880 z mikroprzełącznikiem

Świeca zapłonowa do kuchenki Bosch 00601150 601150

Świeca zapłonowa do kuchenki Balay 00622823 Bosch Siemens

Świeca zapłonowa do płyty grzewczej Balay 00616271 Bosch Siemens

Świeca zapłonowa do płyty kuchennej Balay 00189654 Bosch Neff Siemens

Elektroda zapłonowa do podgrzewacza Ariston 65155355 FAST RX ONM 11 NG EU

Elektroda zapłonowa do kotła Ariston 65116556

Elektroda zapłonowa do kotła Ariston 65122419 CARES PREMIUM

Elektroda zapłonowa do podgrzewacza Ariston 6500772200 Next Evo

Pudełko na baterie do podgrzewacza Ariston 65153110 modele Fast R ONM

