
Wężownica podgrzewacza Corbero 10L

OPOROWY GRZAŁKA 1500W 1 1/4 STANDARD

ZAWÓR GRZEJNIKOWY GWINTOWANY 1/2" H

KORONA PALNIKA KUCHENNEGO 3540136052

MANDO KUCHENNY TEKA CZARNY WAŁEK 5,5 mm
OPORNOŚĆ DOLNA ZAN 140089338317
OPORNOŚĆ PIEKARNIKA BOSCH 2200W 11022808
TERMOSTAT OCHRONNY PIEKARNIKA 300º
PLATO DO KUCHENKI MIKROFALOWEJ TEKA 93183400
TURBINA PIEKARNIKA BALAY 11022060

Teka grill piekarnik 43,5 x 31 cm

Ruszt do piekarnika Balay 435x340mm

DODATKOWA KRATKA NA BLAT Ø 110 mm.

WTRYSKIWACZ KUCHENNY IGNIS/SMAEG M6 GB ZESTAW

ZESTAW PODGRZEWACZA WTRYSKOWEGO JUNKERS W250 GN

TERMOPAR GŁOWICA GWINTOWANA M8 450mm.ORK
Naczynie wzbiorcze kotła SAU 0020048250
Naczynie wzbiorcze kotła VAI 0020237676
WKŁAD ZAWORU TRÓJDROŻNEGO CL ROCA 7749651
ZAWÓR REGULACYJNY GAZU DO KOTŁA 0020135144
ZAWÓR KOTŁA VENTURI VAI 0020135123
MANOMETR KOTŁA ROCA 7749655
DETEKTOR PRZEPŁYWU KOTŁA ROCA 125624410
WENTYLATOR KOTŁA MANAUT BI1366102
NAGRZEWNICA WENTYLATOROWA ARISTON 65153966

WYŁĄCZNIK CIŚNIENIOWY KOTŁA COINTRA 9158759
POMPA KOTŁA BAXIROCA 7800726


