
Grzałka do lodówki Teka 81640165 modele NFT 340 i NFT 370

Grzałka odszraniania do lodówki Siemens 00266836

Grzałka do odszraniania do lodówki Whirlpool 481902188177

Grzałka rozmrażania do lodówki Liebherr 6940878

Grzałka odszraniania do lodówki Liebherr 6940864 21310319

Grzałka do odmrażania do lodówki Liebherr 6940382

Grzałka do odmrażania do lodówki Fagor AS0020984

Grzałka do lodówki Fagor FP2E003A2 modele FD-27NF i inne

Grzałka do odmrażania do lodówki Fagor FP2E007C5 FE2E007C5

Grzałka do odmrażania do lodówki Fagor FP2E022A6

Grzałka do odmrażania do lodówki Fagor FR0834903

Grzałka do odmrażania do lodówki Electrolux 2146274044

Grzałka odszraniania do lodówki Electrolux 2142142096

Grzałka do odmrażania lodówki Electrolux 2425730013

Grzałka do odmrażania do lodówki Electrolux 2142142054

Grzałka odszraniania lodówki Edesa FR4905600

Grzałka do odmrażania do lodówki Edesa FP2E005A7

Grzałka do lodówki Corberó 32012612 do rozmrażania

Opór odszraniania do lodówki Bosch 668168 00668168

Grzałka odszraniania do lodówki Bosch 00689289 Balay Siemens

Grzałka odszraniania do lodówki Bosch kod 00688446

Grzałka rozmrażania do lodówki Balay 744546 Bosch Siemens

Grzałka do lodówki Balay 660764 kompatybilna z Bosch, Neff, Siemens

Grzałka odszraniania do lodówki Balay 00741650 Bosch Siemens

Grzałka do odmrażania do lodówki Balay 648626

Ogrzewacz do rozmrażania lodówki Balay 661248 Bosch Siemens Lynx

Grzałka odszraniania do lodówki Balay 669935 Bosch Siemens

Grzałka odszraniania do lodówki Balay 00217352 217352

Grzałka do odmrażania do lodówki Balay 00660765

Grzałka rozmrażania do lodówki Ariston C00292646

Grzałka odszraniania do lodówki Ariston C00266867 C00284327

Sonda termostatyczna do kotła Roca 195176457 z regulacją elektroniczną

Bezprzewodowy termostat cyfrowy do kotła Ferroli FER 8RF HRT176RS

Programowalny termostat do pompy ciepła Delta Dore Tybox 51

Programowalny termostat do ogrzewania Delta Dore Tybox RF 210

