Półki i szuflady lodówki

759 produktów

Wyświetlanie 397 - 432 z 759 produktów

Wyświetlanie 397 - 432 z 759 produktów
Zobaczyć
Puerta superior congelador nevera Beko 4551630200
Cajon congelador superior frigorifico Bosch 00774901
Cajón chiller frigorífico Bosch 00686075
Cajon para fruta frigorifico Balay 00667340
Cajón verduras frigorífico Bosch, Siemens 00444130
Vestel, New pol cajón congelador frigorífico 42127707
Siemens frente embellecedor frigorífico 12010892Siemens frente embellecedor frigorífico 12010892
Beko cajon verduras frigorifico 4666870500Beko cajon verduras frigorifico 4666870500
Tapa cajon verduras frigorifico Beko, Arcelik 5906370400
Przednia pokrywa szuflady zamrażarki lodówki Beko, Saivod 4664790400
Estante vidrio frigorífico Beko 5938191600
Cajón Frigorífico Samsung DA97-12801B
Cajón ExtraCold 0º frigorífico Bosch, Balay, Siemens 11032258Cajón ExtraCold 0º frigorífico Bosch, Balay, Siemens 11032258
Cajón congelador frigorífico Whirlpool 481010654157
Placa de vidrio frigorífico Bosch, Balay, Siemens 00709682
Frente embellecedor cajón congelador frigorífico Bosch, Balay, Siemens 00707890
Cajón frigorífico Indesit, Hotpoint C00284152
Cajón verdura frigorífico Siemens 00445989Cajón verdura frigorífico Siemens 00445989
Tapa abatible cajón frigorífico Beko 4640590200Tapa abatible cajón frigorífico Beko 4640590200
Cajón congelador frigorífico Siemens 00689258
Soporte tapa ménsula frigoríficos Siemens 00420591
Tapa cajón inferior frigorífico Whirlpool, Indesit, Ikea 481241828359Tapa cajón inferior frigorífico Whirlpool, Indesit, Ikea 481241828359
Cajón verduras frigorífico Siemens 00709981Cajón verduras frigorífico Siemens 00709981
Cajón congelador Bosch 00448674
Cajón verduras frigorífico Bosch 11015289
Tapa basculante congelador Bosch 00678734
Frente embellecedor frigorífico Balay 11018088
Tapa cajón Big Box frigorifico Balay, Blaupunkt 11018086Tapa cajón Big Box frigorifico Balay, Blaupunkt 11018086
Tapa basculante congelador Balay, Bosch, Siemens 00439598Tapa basculante congelador Balay, Bosch, Siemens 00439598
Cajon embutido carne frigorifico Ariston Indesit C00081963 - 482000027522Cajon embutido carne frigorifico Ariston Indesit C00081963 - 482000027522
Cajón congelador LG AJP73755703Cajón congelador LG AJP73755703
LG

Zamrażarka szufladowa LG AJP73755703

Cena sprzedaży111,51€
0 recenzja
Wyprzedane
Tapa basculante congelador Siemens, Bosch 00490440Tapa basculante congelador Siemens, Bosch 00490440
Cajón congelador Bosch 00683885Cajón congelador Bosch 00683885
Bosch

Szuflada zamrażarki Bosch 00683885

Cena sprzedaży96,08€
0 recenzja
Wyprzedane
Cajon verduras frigorifico Whirlpool Indesit C00344971 481010569993Cajon verduras frigorifico Whirlpool Indesit C00344971 481010569993
Tapa basculante para congelador Bosch 00700091

Szuflady lodówki i pokrywy w elektrocie.

Aby utrzymać porządek w lodówce, istotne jest zachowanie wymiennych szuflad na żywność w doskonałym stanie. Pojemniki to wysuwane szuflady umieszczone na dolnej części lodówki lub zamrażarce urządzenia AGD. Ze względu na duże obciążenie i ciągłe użytkowanie z dużym obciążeniem, zdarza się, że ulegają one uszkodzeniu. W Electrotodo staramy się utrzymać nasz katalog aktualizowany o oryginalne części zamienne głównych marek: Samsung, LG, Balay, Bosch, Fagor, Siemens, Edesa, Beko, Vestel... Jeśli nie znajdzie Pan odpowiedniej części do swojego urządzenia AGD, prosimy o kontakt z nami, aby technik naprawczy mógł doradzić, zlokalizować Państwa produkt i umieścić go na stronie internetowej, aby mogli Państwo dokonać zakupu. Nasz personel z przyjemnością Państwu pomoże.

Na electrotodo.es oferujemy części i akcesoria do sprzętu AGD w najlepszych cenach.

Szafki na lodówkę Ariston
Szafki na lodówkę Balay
Pudełka na warzywa do lodówki Bauknecht
Szafki na lodówkę Beko
Szafki na lodówkę Bosch
Pudełka na lodówkę Edesa
Szafki na lodówkę Fagor
Szafki na lodówkę Indesit
Szafki na lodówkę Liebherr
Szafki na lodówkę Siemens
Szafki na lodówkę Whirlpool