Półki i szuflady lodówki

759 produktów

Wyświetlanie 433 - 468 z 759 produktów

Wyświetlanie 433 - 468 z 759 produktów
Zobaczyć
Cajón verduras frigorífico Whirlpool, Ignis 481010694099
Tapa abatible cajón chiller frigorífico Hoover, Candy 41032228
Cajon inferior congelador frigorifico Bosch Siemens 00680078
Cajón de congelador de frigorífico Bosch 00686092
Cajón congelador frigorifico  Zanussi Corbero AEG Electrolux  2088401035
Cajón Chiller frigorífico Balay 00666635
Beko frontal cajón congelador frigorífico 4636510100
Siemens frente embellecedor frigorífico 12010893Siemens frente embellecedor frigorífico 12010893
Whirlpool cajón congelador frigorífico 480132101592
Whirlpool, Indesit tapa cajón verduras frigorífico 481010463485
Beko, Teka frontal cajón frigorífico 4640520200
Bosch, Balay, Siemens placa de vidrio congelador frigorífico 00743201Bosch, Balay, Siemens placa de vidrio congelador frigorífico 00743201
Bosch, Siemens cajón congelador frigorífico 00705813Bosch, Siemens cajón congelador frigorífico 00705813
Bosch, Siemens cajón frutero frigorífico 00660533
Fagor cajón frigorífico AS0006794
Fagor

Szuflada lodówki Fagor AS0006794

Cena sprzedaży105,00€
0 recenzja
Dostępny
Cajón congelador frigorífico Indesit, Hotpoint C00525217
Cajón intermedio congelador frigorífico Balay, Bosch, Siemens 00689265
Estante frigorífico Hisense K2012026
Hisense

Lodówka Hisense K2012026

Cena sprzedaży23,77€
0 recenzja
Dostępny
Cajón frigorífico Samsung DA97-13473B
Cajón frigorífico Samsung DA97-11399B
Samsung

Zamrażarka Samsung DA97-21136A

Cena sprzedaży68,25€
1 recenzja
Dostępny
Cajón congelador Samsung DA97-21135A
Samsung

Zamrażarka Samsung DA97-21135A

Cena sprzedaży80,85€
0 recenzja
Wyprzedane
Cajón congelador frigorífico Bosch, Siemens 00448779
Cajón congelador frigorífico Bosch, Neff 00438788
Frontal cajón congelador frigorífico Whirlpool 481241848689
Cajón verduras frigorífico Bosch, Balay 00352467
Cajón fruta y verdura frigorífico Bosch 11013825
Cajón congelador frigorífico Beko 4616070200
Cajón 0 grados frigorífico Bosch, Siemens 11013246
Cajón congelador medio frigorífico Whirlpool, Indesit 488000522716
Cajón verduras frigorífico Indesit C00111828
Tapa cajón Big Box congelador Lynx, Constructa 00444867Tapa cajón Big Box congelador Lynx, Constructa 00444867
Oszczędź 21%
Cajón verduras frigorífico Aeg, Electrolux 2647033014Cajón verduras frigorífico Aeg, Electrolux 2647033014
Cajón congelador inferior LG AJP74874501Cajón congelador inferior LG AJP74874501
Cajón superior congelador frigorífico Bosch, Neff 00356494Cajón superior congelador frigorífico Bosch, Neff 00356494

Szuflady lodówki i pokrywy w elektrocie.

Aby utrzymać porządek w lodówce, istotne jest zachowanie wymiennych szuflad na żywność w doskonałym stanie. Pojemniki to wysuwane szuflady umieszczone na dolnej części lodówki lub zamrażarce urządzenia AGD. Ze względu na duże obciążenie i ciągłe użytkowanie z dużym obciążeniem, zdarza się, że ulegają one uszkodzeniu. W Electrotodo staramy się utrzymać nasz katalog aktualizowany o oryginalne części zamienne głównych marek: Samsung, LG, Balay, Bosch, Fagor, Siemens, Edesa, Beko, Vestel... Jeśli nie znajdzie Pan odpowiedniej części do swojego urządzenia AGD, prosimy o kontakt z nami, aby technik naprawczy mógł doradzić, zlokalizować Państwa produkt i umieścić go na stronie internetowej, aby mogli Państwo dokonać zakupu. Nasz personel z przyjemnością Państwu pomoże.

Na electrotodo.es oferujemy części i akcesoria do sprzętu AGD w najlepszych cenach.

Szafki na lodówkę Ariston
Szafki na lodówkę Balay
Pudełka na warzywa do lodówki Bauknecht
Szafki na lodówkę Beko
Szafki na lodówkę Bosch
Pudełka na lodówkę Edesa
Szafki na lodówkę Fagor
Szafki na lodówkę Indesit
Szafki na lodówkę Liebherr
Szafki na lodówkę Siemens
Szafki na lodówkę Whirlpool